Волянюк Н.Ю., Сербова О.В. Проблема економічної соціалізації дітей з особливими потребами у психологічному вимірі

У статті розглядається проблема економічної соціалізації дітей з особливими потребами. Аналізуються теоретичні й емпіричні підстави для виділення економічної соціалізації дітей з особливими потребами як відносно  самостійного феномена.
Ключові слова: економічна соціалізація, діти з особливими потребами, соціально-психологічні чинники економічної соціалізації.

В статье рассматривается проблема экономической социализации детей с особенными потребностями. Анализируются теоретические и эмпирические основания для выделения экономической социализации детей с особенными потребностями как относительно самостоятельного феномена.
Ключевые слова: экономическая социализация, дети с особен-ными потребностями, социально-психологические факторы економи-ческой социализации.

The problem of economic socialization of children with special needs is examined in this article. Theoretical and empiric grounds are analyzed in purpose of allocation the economic socialization of children with the special needs as   the independent phenomenon.
Key words: economic socialization, children with special needs, socially-psychological factors of economic socialization.