Боднарук О.В. Формування базових фахових понять у студентів як психолого-педагогічна проблема вищої школи

У статті йдеться про основні методи формування та засвоєння по-нять учнями у процесі навчання, розглядаються різні точки зору вчених на формування понять у студентів.
Ключові слова: формування понять, засвоєння понять, методи фор-мування понять, способи засвоєння понять.

В статье речь идет об основных методах формирования и усвоения понятий студентами в процессе обучения, рассматриваются разные точки зрения относительно формирования понятий у студентов.
Ключевые слова: формирование понятий, усвоение понятий, методы формирования понятий, способы усвоения понятий.

The article is about the main methods of forming and comprehension the notions by the students during the process of education. There are different points of view concerning the students’ forming of the notions.
Key words: forming of the notions, comprehension the notions, the methods of forming the notions, the ways of comprehension the notions.