Федосова Г.Л., Ошовська М.В. Формування самооцінки дітей молод-шого шкільного віку в сім’ї

Статтю присвячено розгляду питань особливостей впливу матерів на формування самооцінки дітей молодшого шкільного віку. Визначено емоційні чинники, які впливають на самооцінку дітей. Встановлено вза-ємозв’язок між особливостями спілкування матерів з дітьми і самооцінкою дітей молодшого шкільного віку.
Ключові слова: самооцінка, молодший шкільний вік, спілкування матерів.

Статья посвящена рассмотрению вопросов особенностей влияния матерей на формирование самооценки детей младшего школьного воз-раста. Определены эмоциональные факторы, влияющие на самооценку детей. Установлена взаимосвязь между особенностями общения матерей и самооценкой детей младшего школьного возраста.
Ключевые слова: самооценка, младший школьный возраст, общение матерей.

The article deals with influence of mother’s communication onto children of junior school age self-assessment. The factors that influence on this sphere’ development were determined. The correlation of features of mother’s communication and self-assessment of a child was determined.
Key words: self-assessment, junior school age, mothers communication.