Голуб О.В. Психолого-педагогічні особливості розвитку стресо-стійкості вчителя фізичної культури

Висвітлюються проблеми вчителів фізичної культури сучасних за-гальноосвітніх шкіл. Подаються дані діагностичного дослідження стресо-стійкості вчителів фізичної культури порівняно з учителями інших пред-метів.
Ключові слова: вчитель фізичної культури, стрес, стресостійкість.

Освещаются проблемы учителей физической культуры современных общеобразовательных школ. Подаются данные диагностического исследо-вания стрессоустойчивости учителей физической культуры в сравнении с учителями других предметов.
Ключевые слова: учитель физической культуры, стресс, стрессо-устойчивость.

The problems of teachers of physical culture of modern general schools are lighted. Information of diagnostic research of a stress stability of teachers of physical culture is given by comparison to the teachers of other objects.
Key words: teacher of physical culture, stress, stress stability.