Губа А.В. Структурування навчального матеріалу як засіб підвищен-ня якості навчально-пізнавальної діяльності учнів

У статті проаналізовано процес структурування навчального мате-ріалу, визначено його принципи, розкрито алгоритм цієї складової діяль-ності вчителя.
Ключові слова: організація навчального процесу, навчальний мате-ріал, навчально-пізнавальна діяльність, принципи структурування змісту навчальних предметів.

В статье проанлизирован процесс структурирования учебного материала, определен его принцип, раскрыт алгоритм этой структуры деятельности учителя.
Ключевые слова: организация учебного процесса, учебный мате-риал, учебно-познавательная деятельность, принципы структуриро-вания содержания учебных предметов.

The article deals with organizing educational activity at school and its structure. The main principles of education material structure were defined.
Key words: organization of educational activity material, educational and cognitive activities, principles of structuring.