Хижняк О.А. аналіз психологічної структури особистості захисника країни

Стаття містить дослідження становлення особистості представ-ників молоді як захисників Батьківщини. Надано аналіз структури особис-тості як захисника країни та результати емпіричного дослідження орієн-тацій студентів.
Ключові слова: особистість захисника країни, професіонал, орієнтації студентів, громадянин.

Статья включает результаты изучения проблемы становления лич-ности представителей молодежи как защитников Родины. Представлен анализ структуры личности как защитника страны, результаты эмпи-рического исследования, ценностные ориентации студентов — будущих защитников страны.
Ключевые слова: личность защитника страны, профессионал, цен-ностные ориентации студентов, гражданин.

This article includes problems of young people’s formation as defenders of the homeland. There is analysis of the structure of personality as defender of the homeland. It is given the results of empirical research of students orientations as future homeland defender.
Key words: personality of state’s defender, professional orientation of students as future homeland defender, citizen.