Кирилащук С.А. вивчення математики як чинник розвитку інже-нерного мислення майбутніх технічних фахівців

У статті розкривається питання вважливості й актуальності професійного мислення та розвитку інженерного мислення студентів вищих технічних навчальних закладів.
Ключові слова: творче мислення, професійне мислення, інженерне мислення, дослідження та розвиток інженерного мислення студентів.

В статье поднимается вопрос о важности и актуальности раз-вития професионального и инженерного мышления студентов высших технических учебных заведений.
Ключевые слова: творческое мышление, професиональное мышле-ние, инженерное мышление, исследование и развитие инженерного мышления студентов.

There has been discovered the question of importance and actuality of professional thought and development of engineering thought of students of higher technical institutes.
Key words: сreative thought, professional thought, engineering thought, development of engineering thought of students.