Мітрясова О.П. Стан і перспективи удосконалення змісту нав-чання хімії студентів аграрного університету

У статті розглянуто сучасний стан базової хімічної підготовки студентів. Визначено основні чинники, що негативно впливають на якість хімічної освіти в системі вищої аграрної освіти. Запропоновано напрями модернізації змісту навчання.
Ключові слова: зміст навчання хімії, інтегрований підхід.

В статье рассмотрено современное состояние базовой химической подготовки студентов. Определены факторы, которые негативно влия-ют на качество химического образования в системе высшего аграрного образования. Предложены направления модернизации содержания образо-вания.
Ключевые слова: содержание обучения химии, интегрированный под-ход.

In clause the modern condition of base chemical preparation of students is considered. Factors which negatively influence quality of chemical formation in system of the maximum agrarian formation are certain. Directions of modernization of the maintenance of formation are offered.
Key words: the maintenance of training of chemistry, integrated approach.