Снігур Л.А., Снігур О.М. Вплив молодіжних організацій на особис-тісний розвиток студентів

Стаття присвячена впливу молодіжних організацій на особистіний роз-виток людини у старшому юнацькому віці. Досліджуються мотиви участі особистості в діяльності організацій. Звертається увага на психологічний ас-пект впливу організацій на особистісний розвиток.
Ключові слова: організація, молодіжна організація, особистість, осо-бистісний розвиток, студент.

Статья посвящена влиянию молодежных организаций на личностное развитие человека в старшем юношеском возрасте. Исследуются мотивы участия личности в деятельности организаций. Обращено внимание на психологический аспект воздействия организаций на личностное развитие.
Ключевые слова: организация, молодежная организация, личность, личностное развитие, студент.

The article is devoted to the youth organizations influence on the personal development in senior youthful age. We investigate the motives of persons participation in the organizations activities. It was paid attention to the psychological aspect of the organizations impact on personal development.
Key words: organization, youth organization, personality, personal development, student.