Захаренко Л.М. Використання психологічних тренінгів у професійно-психологічній підготовці курсантів ВНЗ МВС України

Стаття присвячена питанню здійснення психологічного супровод-ження курсантів вищих навчальних закладів МВС України упродовж нав-чання, зокрема професійно-психологічній підготовці засобами психологіч-ного тренінгу. Розглядається доцільність запровадження тренінгу форму-вання узгоджених життєвих перспектив курсантів ВНЗ МВС України.
Ключові слова: психологічний  тренінг, життєва перспектива.

Статья посвящена вопросу осуществления психологического сопро-вождения курсантов высших учебных заведений МВД Украины во время учебы, в частности профессионально-психологической подготовке сред-ствами психологического тренинга. Рассматривается целесообразность внедрения тренинга для формирования согласованных жизненных пер-спектив курсантов ВНЗ МВД Украины.
Ключевые слова: психологический тренинг, жизненная перспектива.

The article is devoted the question of realization psychological accompaniment of students higher educational establishments of Ministry of Internal Affairs of Ukraine during studies, in particular to professionally psychological preparation by facilities of the psychological training. Expedience of introduction of training of forming of the concerted time perspective of students Ministry of Internal Affairs of Ukraine is examined.
Key words: psychological  training, time perspective.