Грабовський П. П. Дидактична модель розвитку інформаційної компетентності вчителя природничо-математичних предметів у системі післядипломної педагогічної освіти

Відомості про автора:

Грабовський Петро Петрович, старший викладач кафедри педагогіки та андрагогіки Житомирського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти.

Анотація. описано структурні компоненти дидактичної моделі розвитку інформаційної компетентності вчителя природничо-математичних предметів під час підвищення кваліфікації у системі післядипломної педагогічної освіти. Визначено критерії й відповідні показники розвитку зазначеної компетентності педагога.

Ключові слова: педагогічне моделювання, дидактичний процес, інформаційна компетентність вчителя, система післядипломної педагогічної освіти