Федулова Л. І. Розвиток вищої освіти в контексті тенденцій реалізації інноваційної політики Європейського союзу

Відомості про автора

Федулова Любов Іванівна, доктор економічних наук, професор кафедри менеджменту Київського національного торгівельно-економічного університету.

Анотація. Визначено напрями розвитку вищої освіти України з врахуванням тенденцій реалізації інноваційної політики ЄС. Виявлено вимоги до якості підготовки фахівців в умовах посилення глобального ринку праці й здійснення політичних змін. Запропоновано результативні інструменти вирішення проблеми усунення розриву між зростаючим розвитком інноваційних процесів в освіті й існуючим механізмом управління  інноваційними процесами в освітній системі.

Ключові слова: вища освіта, інноваційна політика, інтеграція.