Довгань Н. О. Особистісна складова психологічної готовності вихователів дошкільних навчальних закладів до роботи з обдарованими дітьми

У статті висвітлено результати емпіричного дослідження рівнів розвитку та чинників особистісної складової готовності вихователів дошкільних навчальних закладів до роботи з обдарованими дітьми.
Ключові слова: психологічна готовність, особистісна складова, професійна діяльність, вихователі дошкільних навчальних закладів, обдаровані діти.

В статье представлены результаты эмпирического исследования уровней развития и факторов личностной составляющей готовности воспитателей дошкольных учебных заведений к работе с одаренными детьми.
Ключевые слова: психологическая готовность, личностная состовляющая, профессиональная деятельность, воспитатели дошкольных учебных заведений, одаренные дети.

The article is presents result of empirical research of intelligent level and factors of character`s constituent of kindergarteners` psychological preparedness to work with supernormal pupils.
Key words: character`s  constituent, kindergarteners, supernormal pupils.