Кухаренко В. М. Соціальні сервіси у дистанційному навчанні школярів

Розглянуто типи дистанційних курсів та вплив соціальних сервісів на фор-мування персонального навчального середовища та дистанційний навчальний про-цес вчителів і школярів під час експерименту з упровадження дистанційного нав-чання у середній школі.
Ключові слова: дистанційний курс, соціальні сервіси, персональне навчальне середовище, середня школа, тьютор.

Рассмотрены типы дистанционных курсов и влияние социальных сервисов на формирование персональной учебной среды и дистанционный учебный процесс учителей и школьников в ходе эксперимента по внедрению дистанционного обучения в средней школе.
Ключевые слова: дистанционный курс, социальные сервисы, персональная учебная среда, средняя школа, тьютор.

Describe the types of distance learning courses and the impact of social services in the form of personal learning environments and distance learning process of teachers and students in an experiment on the introduction of distance learning in high school.
Key words: distance course, social services, personal educational environment, high school, tutor.