Пінчук Н. І. Пси)(ологічні детермінанти розвитку мотивації керівників освітніх організацій до вдосконалення психологічної компетентності

У статті висвітлено аналіз результатів дослідження психологічних детер-мінант розвитку мотивації вдосконалення психологічної компетентності керівників освітніх організації в умовах післядипломної педагогічної освіти. Визначено особли-вості впливу особистісних детермінант на розвиток мотивації вдосконалення психологічної компетентності управлінців.
Ключові слова: керівники освітніх організацій, психологічна компетентність, особистісні детермінанти розвитку мотивації вдосконалення психологічної компе-тентності, післядипломна педагогічна освіта.

В статье освещен анализ результатов исследования личностных детер-минант развития мотивации совершенствования психологической компетент-ности руководителей образовательных организаций в условиях последипломного образования. Определены особенности влияния личностных детерминант на развитие мотивации совершенствования психологической компетентности управленцев.
Ключевые слова: руководители образовательных организаций, психоло-гическая компетентность, личностные детерминанты развития мотивации со-вершенствования психологической компетентности, последипломное педаго-гическое образование.

The article presents the analysis results of the study of personality determinants of motivation psychological competitiveness’ improving of school’s principal in conditions of postgraduate education. The features of impact of personality determinants of the developing of motivation of psychological competitiveness of school’s principal.
Key words: school’s principal, psychological competitiveness, personality determinants of motivation of psychological competitiveness’ improving, postgraduate pedagogical education.