Самарська К. В. Теоретичний аналіз проблеми регуляції психічних станівстудентів у навчальній діяльності

У статті позначені та проаналізовані основні проблеми регуляції психічних станів студентів у навчальній діяльності. Доведено необхідність пошуку раціональ-них прийомів регуляції психічних станів студентів і загальноприйнятих психо-логічних механізмів і факторів застосування способів психотерапевтичного і психо-корекційного впливу.
Ключові слова: регуляція психічних станів, психічні стани, студенти, нав-чальна діяльність, психокорекційний вплив.

В статье обозначены и проанализированы основные проблемы регуляции психических состояний студентов в учебной деятельности. Доказана необходи-мость поиска рациональных приемов регуляции психических состояний студентов, общепринятых психологических механизмов и факторов применения способов психотерапевтического и психокоррекционного воздействия.
Ключевые слова: регуляция психических состояний, психические состояния, студенты, учебная деятельность, психокоррекционное влияние.

The paper identified and analyzed the main problems of regulation of mental states of students in learning activities. The necessity of finding rational methods of regulation of the mental states of students accepted psychological mechanisms and factors of psychotherapeutic methods and psycho impact.
Key words: regulation of mental states, mental states, students, educational activities, psycho effect.