Семеньков О. Г. Оцінювання витрат на утримання загальноосвітніх навчальних закладів

У статті розкрито методи оцінювання витрат на утримання шкільних закладів. Обґрунтовано потребу аналізу достатності асигнувань на середню осві-ту в Україні.
Ключові слова: модель оцінювання, витрати, фінансування закладів освіти, кошторис школи.

В статье раскрыты методы оценивания затрат на содержание школьных заведений. Обоснована необходимость анализа достаточности ассигнований на среднее образование в Украине.
Ключевые слова: модель оценивания, затраты, финансирование учебных заведений, смета школы.

The article describes the methods of cost-estimates for maintaining comprehensive schools. Justified is the need for analysis of sufficiency of funding for secondary education in Ukraine.
Key words: models of cost-estimates, expenditures, financing of educational institu-tions, school budget.