Сингаївська І. В. Форми та методи вдосконалення психологічної компеентності керівників освітніх організацій

У статті висвітлюються особливості форм та методів удосконалення психологічної компетентності керівників освітніх організацій, дається характе-ристика цих методів.
Ключові слова: психологічна компетентність, керівник освітньої організації, форми та методи навчання, інтерактивні методи, психологічний тренінг, моз-ковий штурм, кейс-метод.

В статье освещаются особенности форм и методов усовершенствования психологической компетентности руководителей образовательных организаций, предоставляется характеристика этих методов.
Ключевые слова: психологическая компетентность, руководитель образо-вательной организации, формы и методы обучения, интерактивные методы, психологический тренинг, мозговой штурм, кейс-метод.

The article under consideration gives prominence to the peculiarities of forms and methods regarding educational institutions manager psychological competence impro-vement. Thus it offers these methods description.
Key words: psychological competence, educational organization manager, forms and methods exploitation, interactive methods, psychological traning, brainstorming, case study.