Жосан О. Е. Книгознавчий компонент сучасного підручникознавства

Наводяться результати дослідження змісту й структури поняття книго-знавства та підходи до визначення місця книгознавчих аспектів сучасного підруч-никознавства.
Ключові слова: навчальна література, шкільний підручник, підручникознав-ство, книгознавство, документознавство, бібліополістика, бібліотекознавство, бібліографознавство.

Представлены результаты исследования содержания и структуры понятия книговедения и подходы к определению места книговедческих аспектов современ-ного учебниковедения.
Ключевые слова: учебная литература, школьный учебник, учебниковедение, книговедение, документоведение, библиополистика, библиотековедение, библио-графоведение.

The results of research content and structure bibliology concept and approaches to the place Book Studies Aspect in the structure of modern theory of the construction and design of the textbook.
Key words: educational materials, school textbooks, Theory of School Educational Book, Theory of the Construction and Design of the Textbook, book studies, bibliopolistyсs, librarianship, bibliography.