Попова Н.В. Результативність системи консультативного забез-печення управлінської діяльності керівників ЗНЗ в регіоні

У статті представлено результати формувального експерименту з впровадження у практику роботи інститутів післядипломної освіти педагогічних кадрів системи консультативного забезпечення управлінської діяльності керівників загальноосвітніх навчальних закладів.
Ключові слова: післядипломна освіта, система консультатив-ного забезпечення, управлінська діяльність керівника ЗНЗ.

В статье представлены результаты формирующего экспери-мента по внедрению в практику работы институтов последипломного образования педагогических кадров системы консультационного обеспечения управленческой деятельности руководителей школ.
Ключевые слова: последипломное образование, система консуль-тативного образования, управленческая деятельность руководителя ВУЗа.

This article represents some results of applications to consulting supply system for school principals’ management activities in a post-diploma pedagogical institutes practice.