Бондаренко Р. М. Професійна готовність майбутнього психолога до роботи з дітьми аутичного спектра

Проблема готовності психолога до роботи з дітьми аутичного спектра у контексті професійного становлення особистості — одна з найважливіших проблем для загальної та педагогічної психології. Незважаючи на велику кількість досліджень у галузі дитячого аутизму, все ж недостатньо вивченою є саме про-блема підготовки фахівців, зокрема психологів, до роботи з дітьми з аутизмом.
Ключові слова: готовність, професійне становлення, прогностична модель особистості.

Проблема готовности психолога к роботе с детьми аутического спектра в контексте профессионального становления личности — одна из важнейших проблем для общей и педагогической психологии. Несмотря на большое коли-чество исследований в области детского аутизма, все же недостаточно изу-ченной является именно проблема подготовки специалистов, в частности пси-хологов, к работе с детьми с аутизмом.
Ключевые слова: готовность, профессиональное становление, прогности-ческая модель личности.

The article deals with the readiness of the psychologist to work with children autistic spectrum in the context of individual professional development — one of the most important for general and educational psychology. Despite the large amount of research into children's autism, yet it is understudied problem of training, including psychologists, to work with children with autism.
Key words: readiness, professional development, predictive model of personality.