Чернишова Є. Р. кадрова політика в контексті стратегії розвитку нав-чального закладу системи післядипломної педагогічної освіти

Досліджено питання узгодження кадрової політики та стратегії розвитку навчального закладу системи ППО, зокрема розроблення таких аспектів, як: ви-явлення проблем у кадровій роботі, розроблення адекватної організаційної та інформаційної політики; реалізація політики формування персоналу тощо.
Ключові слова: кадрова політика, персонал, система післядипломної педа-гогічної освіти, типи кадрової політики.

Исследованы вопросы согласования кадровой политики и стратегии разви-тия учебного заведения системы ППО, в частности разработка таких аспектов, как: выявление проблем в кадровой работе, разработка адекватной организационной и информационной политики; реализация политики формирования персонала и т. д.
Ключевые слова: кадровая политика, персонал, система последипломного образования, типы кадровой политики.

The question of coordination of human resources policy and strategy development of educational institutions of the system of postgraduate pedagogical education, in particular the development of such aspects as: identification of problems in staff work, development of adequate institutional and informational policy; realization of policy of staff formation and so on.
Key words: staff policy, staff, the system of postgraduate education, types of staff policy.