Драч І. І. Особливості реалізації функцій управління професійною під-готовкою майбутніх викладачів вищої школи на засадах компетент-нісного підходу

редставлено класифікацію функцій управління компетентнісно орієнто-ваною професійною підготовкою майбутніх викладачів вищої школи. Обґрунтовано виділення в їх складі функцій управлінського циклу та соціально-психологічних функцій. Проаналізовано особливості реалізації функцій управлінського циклу компе-тентнісно орієнтованого управління: інформаційної, планово-прогностичної, орга-нізаційно-координаційної та контрольно-коригувальної.
Ключові слова: професійна підготовка, компетентнісно орієнтоване управ-ління, функції компетентнісно орієнтованого управління.

Представлена классификация функций управления компетентно ориентиро-ванной профессиональной подготовкой будущих преподавателей высшей школы. Обосновано выделение в их составе функций управленческого цикла и социально-психологических функций. Проанализированы особенности реализации функций управленческого цикла компетентно ориентированного управления: информацион-ной, планово-прогностической, организационно-координирующей и контрольно-корректирующей.
Ключевые слова: профессиональная подготовка, компетентно ориентиро-ванное управление, функции компетентно ориентированного управления.

The paper presents a classification of management functions of future high school teachers competence-based professional training. The allocation in their structure of socio-psychological functions and the functions of the managerial cycle were justified. The features of the management cycle competence-based management implementation: informational, planning and forecasting, organizational-coordination and control-correction were analyzed.
Key words: professional training, competence-based management, functions of competence-based management.