Гавлітіна Т. М. Науково-дослідна експериментальна робота роіппо: системний підхід

Відображено загальні рекомендації управління науково-педагогічними досліджен-нями, розкрито практику науково-дослідної експериментальної роботи в обласному ІППО на засадах системного підходу та подано інноваційні розробки наукових колек-тивів Інституту та експериментальних навчальних закладів Рівненщини.
Ключові слова: науково-дослідна експериментальна робота, системний під-хід, системоутворювальні фактори наукової роботи, продукти науково-дослід-ницької діяльності.

Отображены общие рекомендации управления научно-педагогическими ис-следованиями, раскрыта практика научно-исследовательской экспериментальной работы в областном ИППО на основе системного подхода и представлены ин-новационные разработки научных коллективов Института и экспериментальных учебных заведений Ровенщины.
Ключевые слова: научно-исследовательская экспериментальная работа, системный подход, системообразующие факторы научной работы, продукты на-учно-исследовательской деятельности.

In work covers the recommendations of the science and educational research, reveals practice research experimental work in the regional Institute of Post Graduated Teacher Training on the basis of a systematic approach and presents innovative design research groups of the institute and experimental schools of Rivne.
Key words: research experimental work, a systematic approach, system-factors research work, the products of research activities.