Гедиш О. М. Проблема розвитку професійної компетентності май-стрів виробничого навчання у післядипломній педагогічній освіті

Розглядаються деякі підходи до проблеми розвитку професійної компетент-ності майстрів виробничого навчання у післядипломній педагогічній освіті, а також до моделювання професійної компетентності зазначеної категорії.
Ключові слова: компетентність, майстер виробничого навчання, післядип-ломна педагогічна освіта, модель розвитку.

Рассматриваются некоторые подходы к проблеме развития профессио-нальной компетентности мастеров производственного обучения в последиплом-ном педагогическом образовании, а также к моделированию профессиональной компетентности указанной категории.
Ключевые слова: компетентность, мастер производственного обучения, последипломное педагогическое образование, модель развития.

The article deals with only a few approaches to the development of professional competence of trainers in graduate teacher education, as well to the modeling of professional competence in this category.
Key words: competence, the master of production training, post-graduate teacher education, the development model.