Гладуш В. А. Із досвіду розроблення навчальних матеріалів для дис-танційного навчання

Розглянуто досвід розроблення навчальних матеріалів для дистанційної форми навчання в деяких вищих навчальних закладах Росії та України, який доцільно упроваджувати в систему післядипломної освіти педагогічних працівників.
Ключові слова: дистанційне навчання, післядипломна освіта, електронні підручники, комп’ютерні навчальні системи, мультимедійні курси.

Рассмотрен опыт разработки учебных материалов для дистанционной фор-мы обучения в некоторых высших учебных заведениях России и Украины, который целесообразно применять в системе последипломного образования педагогичес-ких работников.
Ключевые слова: дистанционное обучение, последипломное образование, электронные учебники, компьютерные учебные системы, мультимедийные курсы.

It was considered experience of developing of training materials for distance learning in some universities of Russia and Ukraine, which is advisable to introduce to the system of Postgraduate Education of teachers.
Key words: distance learning, postgraduate education, textbooks, computer learning systems, multimedia courses.