Хрипун В. І. Деякі аспекти організаційно-методичного супроводу про-фесійного саморозвитку педагогічного працівника дошкільного навчаль-ного закладу

Розглянуто деякі аспекти організаційного та методичного супроводу профе-сійного саморозвитку педагогічного працівника, схарактеризовано завдання та критерії ефективного організаційно-методичного супроводу професійного самороз-витку педагогічного працівника дошкільного навчального закладу.
Ключові слова: організаційний та методичний супровід, професійний само-розвиток педагогічного працівника дошкільного навчального закладу.

Рассмотрены некоторые аспекты организационного и методического со-провождения профессионального саморазвития работника образования, охарак-теризованы задания и критерии эффективного организационно-методического сопровождения профессионального саморазвития работника образования до-школьного учреждения.
Ключевые слова: организационное и методическое сопровождение профес-сиональное саморазвитие работника образования дошкольного учреждения.

The article examines some aspects of organizational and methodological accompaniment of professional self-development of a pedagogical worker at a pre-school educational institution. We defined the criteria and characterized the objectives of effective organization-methodological accompaniment of professional self-development of a pedagogical worker at a pre-school educational institution.
Key words: professional self-development of a pedagogical worker at a pre-school educational institution, organizational and methodological accompaniment, objectives and criteria.