Мариновська О. Я. Технологія організації самостійної роботи у си-стемі підвищення кваліфікації педагогічних працівників

Розкрито методологічні та теоретичні основи технології організації само-стійної роботи слухачів в системі підвищення кваліфікації педагогічних працівників.
Ключові слова: технологія, самостійна робота, інтерсуб’єктне навчання, інтерактивне навчання, обмін досвідом.

Раскрыты методологические и теоретические основы технологии организации самостоятельной работы слушателей в системе повышения квалификации педагогических работников.
Ключевые слова: технология, самостоятельная работа, интерсубъектное обучение, интерактивное обучение, обмен опытом.

The article reads about methodological and theoretical basis of the technology of organization of individual work in the system of teachers in service training.
Key words: technology, individual work, intersubject training, interactive training, experience sharing.