Щербина О. А. Модуль «репозиторій компетентностей» для системи управління навчанням moodle

Розглядається використання модуля «Репозиторій компетентностей» для оцінювання компетентностей студентів у системі управління навчанням Moodle.
Ключові слова: компетентнісний підхід, оцінювання компетентностей, інформаційно-комунікаційні технології, Moodle, сертифікат C2i.

Рассматривается использование модуля «Репозиторий компетентностей» для оценки компетентностей студентов в системе управления обучением Moodle.
Ключевые слова: компетентностный подход, оценивание компетент-ностей, информационно-коммуникационные технологии, Moodle, сертификат C2i.

The article describes usage of the «Skills repository» module for assessment of the students’ competencies in the Moodle learning management system.
Key words: competence-based approach, assessment of competencies, information and communication technologies, Moodle, certificate C2i.