Веліховська А. Б. Підвищення рівня професійної майстерності вчи-телів математики за очно-дистанційною формою навчання засобами веб 2.0

Обґрунтувано ефективність використання сервісів Веб 2.0 для підвищення рівня професійної майстерності вчителів математики в системі післядипломної педагогічної освіти та розглянуто форми і методи мережної взаємодії методистів ОІППО та вчителів.
Ключові слова: мережні технології, мережна взаємодія, сервіси Веб 2.0, очно-дистанційна форма навчання.

Обоснована эффективность использования сервисов Веб 2.0 для повышения уровня профессионального мастерства учителей математики в системе допол-нительного профессионального образования, а также рассмотрены формы и ме-тоды сетевого взаимодействия методистов институтов дополнительного про-фессионального образования и учителей математики.
Ключевые слова: сетевые технологии, сетевое взаимодействие, сервисы Веб 2.0, очно-дистанционная форма обучения.

In the article substances effectiveness of using service Veb 2.0 for the teachers of Math in system postgraduate education and considere forms and methods of net interaction of Methodists of in service teachers training institutes and teachers.
Key words: net technology, service Veb 2.0., net interaction.