Жосан О. Е. Становлення вітчизняної навчальної лексикографії у контексті розвитку теорії навчальної літератури (60–80 рр. ХX ст.)

озглядаються проблеми науково-методичного забезпечення створення і функціонування навчального словника як виду шкільної навчальної літератури. Автор досліджує процес виокремлення навчальної лексикографії із загальної тео-ретичної лексикографії та її становлення як наукової дисципліни.
Ключові слова: шкільна навчальна література, навчальний словник, нав-чальна лексикографія, теорія навчальної літератури.

Рассматриваются проблемы научно-методического обеспечения создания и функционирования учебного словаря как вида школьной учебной литературы. Автор исследует процесс выделения учебной лексикографии из общей теоре-тической лексикографии и ее становления как научной дисциплины.
Ключевые слова: школьная учебная литература, учебный словарь, учебная лексикография, теория учебной литературы.

The problems of scientific methods of creation and functioning of vocabulary learning as a type of of school textbooks. The author explores the process of selection of educational lexicography in general theoretical lexicography and its emergence as a scientific discipline.
Key words: school educational literature, educational dictionaries, lexicography, theory of educational literature.