Шоробура І.М. Ретроспективний аналіз стану шкільної географічної освіти в Україні на початку 70-х років ХХ століття

У статті розглядаються питання шкільної географічної освіти на початку 70-х років ХХ століття. Аналізується побудова географічних курсів у школі. Розглядаються проблеми шкільної географічної освіти цього періоду та можливі шляхи їх вирішення.
Ключові слова: географія, шкільна географічна освіта, розвиток, проблеми географічної освіти.

В статье рассматриваются вопросы  школьного географического образования начала 70-х годов ХХ столетия. Анализируется построение географических курсов в школе. Рассматриваются проблемы школьного географического образования этого периода и возможные пути их решения.
Клюевые слова: география, школьное географическое образование, развитие, проблемы географического образования.

In this article you can find out about the questions of school geographical education at the beginning 70th  of the 20th century. The problems which appeared in school geographical education and the opportunities of solving them are analyzed in the article.
Key words: geographical education, school geographical education, development, problems of geographical education.