Жосан О.Е. Стан готовності вчителя до апробації навчальної літератури

У статті аналізується стан готовності вчителя до апробації шкільної навчальної літератури та обґрунтовується необхідність створення системи спеціальної підготовки вчителів до цього виду діяльності.
Ключові слова: експертиза якості навчальних програм і підручників, готовність вчителя до апробації навчальної літератури, система підвищен-ня кваліфікації педагогічних працівників, підготовка вчителів до апробації шкільної навчальної літератури.

В статье анализируется состояние готовности учителя к апробации учебной литературы и обосновывается необходимость создания системы специальной подготовки учителей к этому виду деятельности.
Ключевые слова: экспертиза качества школьных программ и учебников, готовность учителя к апробации школьной учебной литературы, система повышения квалификации педагогов, подготовка учителей к апробации школьной учебной литературы.

The article is on the problems of the Ukraine secondary school programs’ and books’ quality and the teachers’ preparation for their consultant’s investigation. The author studies how a teacher is ready for the approbation of the school programs and books.
Кey words: a quality of the school programs and books, the school books consultant’s investigation, a system of the teachers qualification’ improving, the teachers’ preparation for the secondary school books’ approbation.