Базиленко А. К. Методи дослідження соціальної активності сту-дентської молоді

У даній статті розглянуто методи дослідження соціальної активності студентської молоді, висвітлено підхід до визначення рівнів прояву соціальної активності.
Ключові слова: соціальна активність, методика дослідження соціальної активності, студентська молодь.

В этой статье рассмотрены методы исследования социальной активности студенческой молодежи, описан поход к определению уровней проявления социальной активности.
Ключевые слова: социальная активность, методика исследования социальной активности, студенческая молодежь.

In this article the methods of research on social activity of student youth has been considered, and the approach on determination the levels of display of social activity has been described.
Key words: social activity, method of research of social activity, student youth.