Буланкіна І. Г. Теоретичний аналіз проблеми соціально-психологічної адаптації студентів до навчання у внз і–іі рівнів акредитації

У статті проведено теоретичний аналіз сутності поняття «адаптація». Розкрито механізми процесу адаптації особистості до нових умов загалом та навчання, зокрема. Розкрито теоретичні аспекти проблеми соціально-психологічної адаптації студентів до умов навчання у вищому навчальному закладі 1–2 р.а.
Ключові слова: адаптація, соціально-психологічна адаптація, професійне становлення.

В статье дан теоретический анализ сущности понятия «адаптация». Раскрыты механизмы процесса адаптации личности к новым условиям в целом и обучения, в частности. Раскрыты теоретические аспекты проблемы социально-психологической адаптации студентов к условиям обучения в высшем учебном заведении 1-2 уровней аккредитации.
Ключевые слова: адаптация, социально-психологическая адаптация, профессиональное  становление.

This article presents a theoretical analysis of the nature of "adaptation" expression. The mechanisms of the process of adaptation of the individual to new conditions in general and education in particular was expanded. The theoretical aspects of socio-psychological students’ adaptation to the environment of learning in higher education institutions 1-2 levels of accreditation.
Key words: adaptation, socio-psychological adaptation, professional development.