Гончарова Г. О. Особливості мотивації студентів економічних спе-ціальностей дистанційної та стаціонарної форм навчання

Порівнюються та аналізуються особливості мотивації навчання, локусу контролю та спрямованості особистості студентів економічних спеціальностей дистанційної та стаціонарної форм навчання.

Ключові слова: навчальна мотивація, локус контролю (екстернальний / інтернальний), особистісні якості, спрямованість особистості.

Сравниваются и анализируются особенности мотивации учения, локуса контроля и направленности личности студентов экономических специальностей дистанционной и стационарной формы обучения. Ключевые слова: учебная мотивация, локус контроля (экстернальный / интернальный), личностные качества, направленность личности.

This paper compares and analyzes the features of motivation of study, locus of control and personality trend of students of economic specialties that studying by distance and full-time tuition. Key words: motivation of studying, locus of control, personal traits, personal trend.