Гришина О. В., Чуйко О. В. проблема професійного розвитку май-бутнього психолога

В статті висвітлюється питання підготовки майбутнього фахівця і галузі психологічної науки. Розглядаються стадії професійної підготовки студента з моменту вступу до ВНЗ визначаючи їх етапи, кризи і характеристику. Описуються основні професійно важливі якості майбутніх фахівців їх реалізацію в процесі успішної професійної діяльності.
Ключові слова: розвиток, професійний розвиток, психолог.

В статье разъясняется вопрос подготовки будущего специалиста в области психологической науки. Россматриваются стадии профессиональной подготовки студента с момента поступления в ВНУ их этапи, кризисы и характеристику. Описуются основные профессионально важные качества будущих спецыалистов и их реализациюв процессе успешной профессиональной деятельности.
Ключевые слова: развитие, профессиональное развитие, психолог.

The article is devoted to the problem of psychologists prepairing to the professional work. The stagies, crisises and features of the students study are characterized. The psychologists adjective features and their realization in professional activities are described.
Key words: development, professional development, psycholog.