Москальова А. С. Модель професійних криз керівників загально-освітніх навчальних закладів

У статті подано модель професійної кризи керівників загальноосвітніх навчальних закладів. Описано критерії, показники як професійної кризи керівників загальноосвітнього навчального закладу, так і її складових. Виокремлено чинники виникнення професійних криз у керівників загальноосвітніх навчальних закладів (ЗНЗ) і визначено рівні їх перебігу.
Ключові слова: професійна криза, керівники ЗНЗ, професійна криза керівників ЗНЗ, модель професійної кризи керівника ЗНЗ.

В статье рассмотрено модель профессионального кризиса руководителей общеобразовательных учебных заведений. Описаны критерии, показатели как профессионального кризиса руководителей общеобразовательного учебного заведения, так и ее составляющих. Выделены факторы, побуждающие к возникновению профессиональных кризисов у руководителей общеобразовательных учебных заведений и определены уровни их протекания.
Ключевые слова: профессиональный кризис, руководителей ОУЗ, профессиональный кризис руководителей ОУЗ, модель профессионального кризиса руководителя ОУЗ.

In the article the model of professional crisis, heads of educational institutions. Described the criteria as indicators of professional crisis managers a general educational institution and its constituents. The factors that encourage the emergence of professional crisis managers in secondary schools and determined the levels of their course.
Key words: professional crisis, managers GPC, professional crisis managers GPC, model of professional crisis the head of the GPC.