Нежинська О. О. Особливості ставлення керівників до реалізації ґен-дерного підходу в управлінні загальноосвітнім навчальним закладом

Присвячено дослідженню особливостей ставлення керівників до реалізації ґендерного підходу в управлінні загальноосвітнім навчальним закладом. Наведено результати емпіричного дослідження ставлення керівників до реалізації ґендерного підходу.
Ключові слова: ґендерний підхід, управління, керівники загальноосвітніх навчальних закладів.

Посвящена исследованию особенностей отношения руководителей к реализации гендерного подхода в управлении общеобразовательным учебным учреждением. Приведены результаты эмпирического исследования отношения руководителей к реализации гендерного подхода.
Ключевые слова: гендерный подход, управление, руководители образовательных учебных учреждений.

Devoted to research of features of the relation of managing staff to realization of gender approach in management of educational institution. Results of empirical research of the relation of managing staff are given to realization of gender approach.
Keywords: gender approach, management, managing staff of educational institutions.