Овдієнко І. М. Методика дослідження рівнів та особливостей психо-логічної готовності керівників загальноосвітніх навчальних закладів до взаємодії зі шкільною психологічною службою

В статті представлений огляд методичної бази дослідження рівнів та особливостей психологічної готовності керівників загальноосвітніх навчальних закладів до взаємодії зі шкільною психологічною службою.
Ключові слова: дослідження рівнів, психологічна готовність, особливості психологічної готовності керівників загальноосвітніх навчальних закладів до взаємодії зі шкільною психологічною службою.

В статье представлен обзор методической базы исследования уровней и особенностей психологической готовности руководителей общеобразовательных учебных заведений к взаимодействию со школьной психологической службой.
Ключевые слова: исследование уровней, психологическая готовность, особенности психологической готовности руководителей общеобразовательных учебных заведений к взаимодействию со школьной психологической службой.

The article presents an overview of the methodological foundation of the research level and characteristics of psychological readiness of heads of educational institutions to interact with school psychological service.
Key words: research levels, psychological readiness, especially psychological readiness of heads of educational institutions to interact with school psychological service.