Сіданіч І. Л. Правове регулювання духовно-морального виховання дітей у вітчизняній школі

Аналізується стан законодавчого забезпечення духовно-морального виховання дітей у вітчизняній школі, що дало змогу  з’ясувати що в сучасній Українській державі функціонує комплекс законів, спрямованих на втілення державної політики щодо прав і свобод віросповідання людини.
Ключові слова: релігійне право, предмети духовно-морального спрямування, правове регулювання.

В статье актуализируются состояние законодательного обеспечения духовно-нравственного воспитания детей в отечественной школе, что предоставило возможность вияснить, что в современном Украинском государстве функционирует комплекс законов, направленных на внедрение гос
Ключевые слова: религиозное право, предметы духовно-нравственного направления, правовое регулирование.

The article contains the analysis of the condition of legislative support of spiritual and moral education of children in domestic school, which helped to clarify that in modern Ukrainian state there is a set of laws designed to implement State policy on human rights and freedom of religion.
Key words: religious law, subjects of spiritual and moral guidance, legal regulation.