Соломіна Г. В. Методика дослідження когнітивного стилю осо-бистості керівників загальноосвітніх навчальних закладів

У статті подано методику дослідження когнітивного стилю керівників загальноосвітніх навчальних закладів. Розкрито особливості психодіагностичного інструментарію та організації дослідження когнітивного стилю керівників загальноосвітніх навчальних закладів в умовах післядипломної педагогічної освіти.
Ключові слова: когнітивній стиль особистості, керівники загальноосвітніх навчальних закладів, післядипломна педагогічна освіта, методика дослідження когнітивного стилю.

В статье подана методика исследования когнитивного стиля руководителей общеобразовательных учебных заведений. Раскрыты особенности психодиагностического инструментария и организации исследования когнитивного стиля руководителей общеобразовательных учебных заведений в условиях последипломного педагогического образования.
Ключевые слова: когнитивный стиль личности, руководители общеобразовательных учебных заведений, последипломное педагогическое образование, методика исследования когнитивного стиля.

In the article is given method of research of cognitive style of managers of secondary schools. The features of psychodiagnostic tools and organization of research of cognitive style of managers of secondary schools are exposed in the conditions of postgraduate pedagogical education.
Key words: cognitive styles of personality, educational managers, postgraduate pedagogical education, method of research of cognitive styles.