Тимошко Г. М. Концептуальні підходи до змісту організаційної культури керівника в системі педагогічного менеджменту

У статті представлені концептуальні підходи до змісту, формування та розвитку організаційної культури керівника загальноосвітнього навчального закладу в системі педагогічного менеджменту.
Ключові слова: педагогічний менеджмент, наукові підходи, організаційна культура керівника загальноосвітнього навчального закладу.

В статье представлены концептуальные подходы к содержанию, формирования и развития организационной культуры руководителя общеобразовательного учебного заведения в системе педагогического менеджмента.
Ключевые слова: педагогический менеджмент, научные подходы, организационная культура руководителя общеобразовательного учебного заведения.

In the article it presents a conceptual approach to content creation and development of organizational culture of the director of an educational institution in the system of educational management.
Key words: educational management, scientific approaches, organizational culture of the director of an educational institution.