Живанова В. А. Роль ціннісних орієнтацій у формуванні інтересу студентів до науково-технічної творчості

Аналізується проблема ціннісних орієнтацій як важливого фактора формування інтересу студентів та регулятора особистісної активності. Визначається психологічний аспект особливостей ціннісних орієнтацій студентів. Розкрита роль ціннісних орієнтацій у формуванні інтересу студентів до науково-технічної творчості.
Ключові слова: ціннісні орієнтації, розвиток особистості, інтерес, науково-технічна творчість.

Анализируется проблема ценностных ориентаций как важного фактора формирования интереса студентов и регулятора личностной активности. Определён психологический аспект особенностей ценностных ориентаций студентов. Разкрыта роль ценностных ориентаций в формировании интереса студентов к научно-техническому творчеству.
Ключевые слова: ценностные ориентации, развитие личности, интерес, научно-техническое творчество. The problem of the value orientations as both an important factor of formation of the interest of students and regulator of the personal activity is analyzed in the article. The psychological aspect of features of the value orientations of students is determined. The role of the value orientations in formation of the interest of students in the scientific and technological creativity is disclosed.