Чаусова Т.В., Брюховецька О.В. Психологічні особливості профілактики шкільної тривожності в молодшому підлітковому віці

У статті представлено результати дослідження психологічних особливостей тривожності у молодших підлітків. Проаналізовано результати апробації оптимальної інтегральної моделі профілактики і психокорекції тривожності у молодших підлітків.
Ключові слова: тривожність, шкільна тривожність, підлітковий вік.

В статье представлены результаты исследования психологических особенностей тревожности у младших подростков. Проанализированы результаты апробации оптимальной интегральной модели профилактики и психокоррекции тревожности у младших подростков.
Ключевые слова: тревожность, школьная тревожность, подростковый возраст.

The paper represents the results of snvesfigations of psychological characteristics of teenager's anxiety. Optimal integral model of prevention and psychocorrection of teenager's anxiety has been tested and analysed.
Key words: anxiety, school anxiety, teenager's age.