Федоренко А.Ф. Психопрофілактика професійної дезадаптації у майбутніх психологів в системі ВНЗ

У статті представлена психологічна специфіка психопрофілактики професійної дезадаптації студентів-психологів у вищій школі.
Ключові слова: психопрофілактика, адаптація/дезадаптація, професійна адаптація/дезадаптація, особистісний потенціал.

В статье представлена психологическая специфика психопрофи-лактики профессиональной дезадаптации студентов-психологов в высшей школе.
Ключевые слова: психопрофилактика, адаптація / дезадаптация, профессиональная адаптація / дезадаптация, личностный потенциал.

The paper presents of psychological specific psychoprofilaction professional desadaptation in students-psychologists in high school.
Key words: аdaptation, desadaptation, professional adaptation / desadaptation, individual potential.