Голуб О.В. Експертне дослідження стрес-факторів педагогічної діяльності у вчителів фізичної культури

У статті висвітлюються стрес-фактори педагогічної діяльності вчителів фізичної культури загальноосвітніх шкіл в сучасних умовах розбудови України як європейської держави. Подаються дані експертного дослідження стрес-факторів і професійної діяльності вчителів фізичної культури.
Ключові слова: вчитель фізичної культури, стрес, стрес-фактори, професійне здоров’я, експертне дослідження стрес-факторів.

В статье освещаются проблемы учителей физической культуры общеобразовательных школ в современных условиях перестройки Украины как европейского государства. Представлены данные экспертного исследования стресс-факторов жизни и профессиональной деятельности.
Ключевые слова: учитель физической культуры, стресс, стресс-факторы, профессиональное здоровье, экспертное исследование стресс-факторов.

The problems of physical culture teachers of secondary schools in modern conditions of Ukraine alteration into European state are discussed in this article. The information of expert research about stress factors in life and professional activity is given here.
Key words: Teacher of physical culture, stress, stress-factor, professional health, expert research of stress-factors.