Гуменникова Т.Р. Розвиток нового педагогічного мислення майбутнього педагога у підготовці до особистісно орієнтованого виховання молодших школярів

У статті презентовані форми та методи формування нового педаго-гічного мислення майбутніх учителів у процесі їхньої підготовки до особис-тісно орієнтованого виховання молодших школярів в умовах багато-ступеневої освіти.
Ключові слова: особистісно орієнтоване виховання, педагогічне мислення майбутніх вчителів, есе.

В статье представлены формы и методы формирования нового педагогического мышления будущих педагогов в процессе подготовки их к личностно ориентированному воспитанию младших школьников в условиях многоступенчатости образования.
Ключевые слова: личностно ориентированное виспитание, педаго-гическое мышление будущих учителей, есе.

Key words: the personality oriented upbringing, pedagogical thinking, essay.