Колісниченко А.М. Усвідомлення майбутніми вчителями фізичної культури особливостей адаптації до нових умов навчання і професійної діяльності

У статті розкриваються різні підходи визначення типів адаптації відомими вченими. Експериментальне дослідження було спрямоване на виявлення рівня обізнаності студентів, майбутніх учителів фізичної культури про поняття «адаптація вчителя до спортивно-педагогічної діяльності».
Ключові слова: професійна підготовка, професійна діяльність, фізична культура, адаптація, майбутній вчитель.

В статье раскрываются различные подходы определения типов адаптации известными учеными. Экспериментальное исследование было направлено на выявление уровня осведомленности студентов, будущих учителей физической культуры о понятии «адаптация учителя к спортивно-педагогической деятельности».
Ключевые слова: профессиональная подготовка, профессиональная деятельность, физическая культура, адаптация, будущий учитель.

Different approaches of definition the types of adaptation by famous scientists are represented in this article. Experimental investigation was referred to discover knowledgeable level of students, future teachers of physical culture about the idea of teacher’s adaptation to sport pedagogical activity.
Key words: professional training, professional activity, physical culture, adaptation, future teacher.