Кондрицька О.І. Змістова характеристика артпедагогіки як інноваційного засобу особистісно орієнтованого виховання

У статті розглянуто основні засади артпедагогіки — інноваційного напряму в педагогіці, що базується на інтеграції знань з психології, педагогіки, мистецтва, психотерапії, і пропонується як засіб організації особистісно орієнтованого виховання.
Ключові слова: особистісно орієнтоване виховання, артпедагогіка, засоби артпедагогіки.

В статье рассмотрены основные положения артпедагогики — инновационного направления в педагогике, который образовался на стыке таких наук как: психология, педагогика, искусство, психотерапия, и представлена как  способ организации личностно ориентированной модели воспитания.
Ключевые слова: личностно ориентированое воспитание, артпедагогика, средства артпедагогики.

Dans l'article on examine les positions principales l'artpédagogie — la direction d'innovation dans la pédagogie, qui s'est formé sur le joint des telles sciences comme: la psychologie, la pédagogie, l'art, la psychothérapie, est présentée comme le moyen de l'organisation личностно du modèle orienté de l'éducation.
Key words: іnduvidual upbringing, artpedagogice, artpedagogical methools.